KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12691262
nr 1269 1262
Oidentifierad konstnär. Mansporträtt, 1700-/1800-tal. Olja på pannå, 10x10 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 19 augusti 2019
kl 18:34:44
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr